Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące zapadniętego gruntu obok studzienki kanalizacyjnej przy ulicy Brzozowej 10-10a Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje iż w dniu dzisiejszym tj.18.01.2018 roku zapadlisko zostało zasypane i nie stważa zagrożenia.
18 stycznia 2018, 13:44
Witam! Na działce 1780/90 tuż koło placu zabaw zlokalizowanego na nieruchomości zarządzanej przez Spółdzielnię Mieszkaniową "Wspólnota", zapadł się grunt wokół studzienki kanalizacyjnej. Stwarza to zagrożenie zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Jak spadnie śnieg, dziura nie będzie widoczna, a pomimo, że jest to miejsce między blokami - ludzie tamtędy przechodzą. Pozdrawiam E.Libera
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.