Ukończony
Opracowano projekt doświetlenia chodników na al. Bielskiej, ul. Żwakowskiej i ul. Edukacji. Pierwszy z etapów na al. Bielskiej został zrealizowany. Kolejne mają być sukcesywnie realizowane w miarę posiadanych środków finansowych.
3 stycznia 2018, 13:12
Chodnik przy technikum Budowlanym nie posiada żadnej latarni. Czy można było by zamontować chociaż jedną latarnię która oświetlała by tylko chodnik. Latarnie które znajdują się wzdłuż ulicy Edukacji nie zapewniają żadnego doświetlenia chodnika ponieważ ulica jest zbyt oddalona od chodnika i wiadomo że latarnie typu Led dają światło punktowe. Po zmroku na tym chodniku jest bardzo ciemno i nie przyjemnie, co moim zdaniem zagraża poniekąd bezpieczeństwu.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.