Ukończony
Oznakowanie B-20 (stop) wraz z tabliczką 80m jest umieszczone przed wiaduktem, w miejscu w którym istnieje fizyczna możliwość poprawnego ustawienia konstrukcji. Jest to oznakowanie poprawne i prawidłowe. Niemniej w celu uczytelnienia obowiązującej organizacji ruchu zostanie zaprojektowane doznakowanie samego rejonu połączenia dróg, następnie po uzyskaniu opinii zarządu drogi oraz Komendy Miejskiej Policji ewentualna korekta zostanie zlecona do wykonania do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach.
19 lutego 2018, 8:8
Jadąc drogą Brawarowa w kierunku Damrota przejeżdża się pod torami gdzie jest skret w lewo lub prawo {jest to skrzyżowanie} gdzie są w remoncie światła lecz po godzinie 1830 bodajże do 6 rano nie działają {miga pomarańczowe na sygnalizatorze} skrzyżowanie to powinno mieć znak ustąp pierwszenstwa A7 dla kierowców wyjeżdżających z tunelu a takiego nie ma, Piszę o tym bo wyjeżdżając z tunelu miałem bardzo duże szczęście, kierowca jakiegoś auta pędził z dużą prędkością ulica Damrota przez to skrzyżowanie w kierunku dworca, gdybym jechał szybciej o 3 sekundy ten kierowca wbił by się mi w moje auto, nie mialem pojęcia kto ma tam pierwszenstwo jest tam znak informujący o pieszych, i B31 ale tylko od strony Damrota a nie od strony BROWAROWEJ przy wyjeździe konca tunelu, i NIE CHODZI O ŚWIATŁA tylko o ustalenie pierwszenstwa przejazdu, większość pojazdow skręca I tak powinna być droga z pierwszenstwo a nie na wprost. Mam wątpliwości co do organizacji tego aktualnego ruchu? Dla osób z poza miasta jest źle oznaczone to miejsce.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.