Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące braku bankomatu na osiedlu A w Tychach Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje iż w latach ubiegłych kilkakrotnie z inicjatywy mieszkańców podejmowane były działania mające na celu zamontowanie bankomatu na osiedlu A. Niestety działania te nie znalazły zainteresowania banków. W dniu 04.01. 2018 r. Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych wystosował pisma do ING Banku Śląskiego oraz PKO Banku Polskiego z prośbą o rozważenie możliwości usytuowania bankomatu na Dworcu PKP w Tychach.
9 stycznia 2018, 7:29
Osiedle A jest przez wiele osób odwiedzana, jest tam dworzec atobusowy, dworzec kolejowy, i parking dla samochodów, brakuje tam bankomatu i to nie jednego, w okolicy 1km nie ma ani jednego, Katowice maja z 4 a Tyski? PUSTKA!
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×