Ukończony
Dokonano sprawdzenia sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniu ul. Piłsudskiego/Tischnera i nie stwierdzono jej nieprawidłowego działania. Sygnalizacja działa zgodnie z zatwierdzoną organizacją ruchu, w sposób dynamiczny dobiera czasy sygnału zielonego, zgodnie z zapotrzebowaniem wynikającym z natężenia pojazdów. Ponieważ nie została podana data oraz godzina opisywanego zdarzenia, analizie zostały poddany okres od 30.10.2023 do 03.11.2023. W badanym okresie nie zauważono opisanych problemów, średni czas oczekiwania na sygnał zielony na wlocie z ul. Tischnera to 34s. Średni czas sygnału zielonego dla tego wlotu wynosi 21s. Ciąg główny ul. Piłsudskiego otrzymuje zróżnicowane czasy sygnału zielonego, jeśli żaden pojazd nie znajduje się na wlocie bocznym, sygnał zielony na ciągu głównym w badanym okresie był w stanie wydłużyć się nawet do 280s.
7 listopada 2023, 14:35
Przy wyjeździe z ulicy Tischnera zbyt długo trzymają światła po ok 4 minuty. Przy czym na ulicy Piłsudskiego zdążą zmienić światła ze 3 razy a ja dalej stoję i czekam
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.