Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Firma, utrzymująca porządek na terenie oznaczonym w zgłoszeniu, usunęła 27 lipca 2023 roku skutki nawałnicy. Dodatkowo, po pozytywnej decyzji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego, zleciliśmy wycinkę 6 drzew znajdujących się na podwórku przy al. Bielskiej 54, al. Bielskiej 60 i al. Bielskiej 66-68. Pozdrawiamy, Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych.
7 sierpnia 2023, 14:36
Podczas nawałnicy (24.07) doszło do zniszczenia i częściowego powalenia 2 wierzb płaczących rosnących bezpośrednio przy wiatach śmietnikowych. Wierzby nie zostały całkowicie zniszczone i w związku z tym, że doszło do zachwiania ich środka ciężkości z pewnością ulegną przewróceniu - jeśli nie pod naporem wiatru to z powodu pasożytów (jemioła). Drzewa stwarzają istotne zagrożenie dla zdrowia i życia mieszkańców, a także mienia zarządzanego przez miasto (wiaty śmietnikowe). Wobec tego konieczna jest natychmiastowa interwencja i ograniczenie stwarzanego przez nie zagrożenia.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.