Ukończony
Ubytki nawierzchni zostały zlecone do naprawy Wykonawcy w ramach remontów cząstkowych nawierzchni i zostaną zrealizowane zgodnie z kolejnością zleceń przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
24 lipca 2023, 7:14
Dzień dobry, robię to zgłoszenie już 3raz. Nawierzchnia na skrzyżowaniu ulic Astrów i Słoneczników ma dwie dziury, które wykonawcy zamiast zaasfaltować zasypali kamieniami. Zaczyna między kamieniami rosnąć już trawa. Pytanie czy mam podlewać czy doczekamy się w końcu realizacji. A może powinienem wybrać kamienie posadzić kwiatki i pokazać w mwdiach społecznościowych nieskuteczność tej strony ? Płacimy w tym miescie podatki i mamy pewne oczekiwania. Pozdrawiam Wiśniewski Dawid
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.