Poza uprawnieniami
Ponownie informujemy, że usterka występuje na terenie, który nie należy do miasta. Służby miejskie nie mogą przeprowadzać napraw na drogach, które nie znajdują się na działkach gminnych. W tej sprawie należy zgłosić się do Spółdzielni Mieszkaniowej "Karolina", która zarządza tym terenem.
16 listopada 2017, 7:40
Ponownie zgłaszam uszkodzony fragment jezdni przy wjeździe na parking przy blokach na ul. Lencewicza 18-22. Widoczne na zdjęciu odpadające bardzo duże fragmenty asfaltu mogą poważnie uszkodzić samochód. Nadmieniam, że dziura została jakiś miesiąc temu zasypana piaskiem, co przy aktualnych warunkach pogodowych było rozwiązaniem bezsensownym, gdyż po pierwszym deszczu piasek został wypłukany a stan drogi nie uległ poprawie.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.