Ukończony
Ubytki nawierzchni zostały zlecone do naprawy Wykonawcy w ramach remontów cząstkowych nawierzchni i zostaną zrealizowane zgodnie z kolejnością zleceń przy sprzyjających warunkach atmosferycznych.
3 lipca 2023, 7:19
Dziura na dziurze, łata na łacie. I tak co roku od wielu wielu lat. A dziury wracają i się powiększają, stwarzając duże zagrożenie na drodze, zarówno dla kierowców jak i rowerzystów. Zwłaszcza, że tym odcinkiem rowerzyści dojeżdżają do czarnego szlaku rowerowego nr. 101. W najgorszym stanie jest zakręt na wysokości punktu czerpania wody, jezdnia jadąc od strony Beskidzkiej, ale i również druga strona też jest w beznadziejnym stanie. Proszę o porządne naprawienie całości w porządny sposób, a nie tanim kosztem łatanie samych dziur. Odcinek: od punktu czerpania wody na ul. Boya aż po początek ul. Beskidzkiej przed długą prostą w stronę Mysłowic.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.