Ukończony
Odnośnie budowy brakującego fragmentu drogi rowerowej wzdłuż ul. Oświęcimskiej informujemy, że tut. jednostka przygotowała koncepcję zakładającą realizację ciągu pieszo – rowerowego na tym fragmencie. Niemniej jednak ze względu na uwarunkowania terenowe i konieczność przebudowy odwodnienia niezbędne jest wykonanie w pierwszej kolejności projektu drogowego. W związku z powyższym informuję, że tut. jednostka w tym roku wystąpi o zabezpieczenie w budżecie miasta na rok 2024 środków finansowych na sporządzenie i uzgodnienie dokumentacji projektowej, a następnie będziemy podejmować działania w zakresie pozyskania środków finansowych na realizację przedmiotowego zadania.
3 lipca 2023, 11:0
Proszę o informację kiedy zostanie wyremontowana ścieżka (lub całkowicie zbudowana na krótkim fragmencie wzdłuż Oświęcimskiej) od ulicy Oświęcimskiej do Edukacji? Szczególnie w okolicy węzła Oświęcimska / Beskidzka.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.