Przyjęte
W dniu 23.05.br. dodatkowo sprawa przekazana została do Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A. (właściciela sieci kanalizacji sanitarnej zlokalizowanej w jezdni ulicy Granicznej) w celu sprawdzenia stanu technicznego studzienek rewizyjnych zlokalizowanych na ww. sieci i w razie konieczności przeprowadzenia ich ewentualnego remontu / regulacji.
23 maja 2023, 13:15
Zgłaszam konieczność podniesienia pozapadanych studzienek kanalizacj sanitarnej i deszczowej na ul. Granicznej w Tychach. Odcinek od skrzyżowania z ul. Wałową do numeru 22. Ruch samochodów(szczególnie ciężarowych) po tych studziekach powoduje drgania budynków i uciążliwy hałas.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.