Przyjęte
Dziękujemy za zgłoszenie. Po wizji w terenie potwierdzamy, że oznakowanie jest częściowo wytarte. Sprawa przekazana do MZUiM, który przyjął zadanie, z zastrzeżeniem, że odświeżenie malowania zostanie wykonane w miesiącach wiosennych, przy bardziej sprzyjającej pogodzie. (W zimie tego typu prace raczej nie są wykonywane).
16 stycznia 2023, 13:19
Na wspomnianym skrzyżowaniu nie widać oznaczenia pasów na jezdni po stronie Fiata. Kierowcy wyjeżdżający od Fiata ustawiają się bardzo często, jakby były tam trzy pasy, jedni skręcają w lewo inni czekają na przejazd na wprost, a inni skręcają w prawo. Stwarzają w ten sposób niebezpieczne sytuacje.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.