Ukończony
W odpowiedzi na ponowne zgłoszenie informuję, iż sprawy dotyczące tzw. „wraków” ze względu na procedury objęte przepisami prawa są czasochłonne, dlatego ewentualne usunięcie pojazdu nie zawsze jest możliwe w krótkim czasie od zarejestrowanego zgłoszenia przez mieszkańca. W razie uzyskania dodatkowych pytań proszę o kontakt z dzielnicowym prowadzącym sprawę pod nr tel. 728-835-036.
14 grudnia 2022, 7:23
Blisko dwa tygodnie temu, cytuję: "Dzielnicowy Straży Miejskiej Miasta Tychy wdrożył procedurę odholowania pojazdu na parking." Pojazd ma się bardzo dobrze w miejscu, w którym stał. Doczekamy się skutecznej interwencji?
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.