Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Pozyskaliśmy informację, że TLT planuje w przyszłym roku przebudowę sieci trakcyjnej w tym rejonie. W związku z tym nie planujemy wykluczenia możliwości parkowania dla części pojazdów.
9 listopada 2022, 14:37
Przed powstaniem parkingu sieć trakcyjna trolejbusowa została poprowadzona wedle toru jazdy ulicą. Po wprowadzeniu parkingu trolejbusy mają mocno napięte po skosie szelki, co nie raz powoduje zerwanie sieci. Wiekszym problemem są zaparkowane tam większe pojazdy typu dostawczak. Jazda i wymijanie tych pojazdów jest na centymetry, tym bardziej jak z na przeciwka jedzie inny większy pojazd. Prosze o wprowadzenie znaku który mówi o możliwości parkowania wyłącznie osobówek.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.