Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące miejsc gromadzenia odpadów przy ulicy Einsteina w Tychach Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje i wyjaśnia :Sprawa ilości odpadów była wielokrotnie tematem spotkań Zarządów Wspólnot Mieszkaniowych które postanowiły przeprowadzić w roku 2017 remont altanek śmietnikowych na osiedlu E. Zakres robót remontowych obejmuje między innymi:-nadbudowę ścian siatkami do wysokości dachu -montaż furtek zamykanych na klucz -rozebranie altanek na ulicy Korczaka- 2 SZT Powyższy zakres robót podyktowany jest faktem iż znaczna część odpadów jest podrzucana do altanek śmietnikowych użytkowanych przez Wspólnoty Mieszkaniowe których administratorem jest MZBM. Ponadto informujemy iż MZBM wystąpi do Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych z prośbą o zamontowanie monitoringu w celu zidentyfikowania osób bądź firm które podrzucają do altan śmietnikowych Wspólnot Mieszkaniowych odpady remontowe bądź wielogabarytowe. Mamy nadzieję iż działania te w znacznym stopniu poprawią istniejącą sytuację.
17 sierpnia 2017, 12:6
Mieszkam przy ulicy Einsteina już trzeci miesiąc. od samego początku widok śmuetników na tym osiedlu jest przerażający!!!
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×