Poza uprawnieniami
Dziękujemy za zgłoszenie. MZUiM nie jest jednostką właściwą dla zgłoszenia. Sprawę przekazano wcześniej za pośrednictwem Tyskiego Zakładu Usług Komunalnych na adres inwestycje@umtychy.pl (Wydział Przygotowania i Realizacji Inwestycji UM Tychy) dnia 2017-07-10 14:46.
24 lipca 2017, 8:54
Witam, ponawiam zgłoszenie sprzed 3 tygodni (18 czerwca) - podłoże z niedawno powstałych alejek w Parku Południowym "spłynęło" wraz z deszczem i zalega na chodniku przebiegającym wzdłuż ul. Tischnera. Jest to szczególnie niebezpieczne dla rowerzystów, jak również zwyczajnie nieestetyczne. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi na poprzednie zgłoszenie, proszę, abyście zajęli się Państwo tą sprawą. Z poważaniem, Maciej Bodzioch
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.