Przyjęte
Dziękuję za zgłoszenie. W rejonie oś. B i C występuje większa awaria związana z nałożeniem się prac kilku firm, które doprowadziły do uszkodzenia przewodu zasilającego w rejonie szafy energetycznej. Trwają intensywne pomiary oraz prace mające na celu jak najszybsze przywrócenie oświetlenia w/w rejonie.
4 sierpnia 2022, 12:32
Czy coraz więcej latarnii nie działa z powodu oszczędności? Os.C Czereśniowa, Czarnieckiego, Cienista, ciemno w stronę Bałuckiego oraz Begonii. Bez latarki nie można wychodzić z domu. Nie widać ekipy naprawiającej mimo informacji z 1 sierpnia, że jest pilne do realizacji. Jeśli chodzi o oszczędności to dlaczego place przed blokami są na maksa oświetlane?

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.