Ukończony
Latarnia wyłączona tymczasowo do czasu zainstalowania systemu zmniejszającego natężenie światła. Sprawa została przekazana do p. insp. Klaudii Czerwińskiej z Wydziału Innowacji i Inwestycji , która nadzoruje proces modernizacji oświetlenia Miasta Tychy (nr tel. 327763850).
1 sierpnia 2022, 12:20
W imieniu Spółdzielni Mieszkaniowej "Glinka" składamy wniosek o włączenie oświetlenia ulicznego przy ul. Krzyżowskich 72. Jako instytucja odpowiedzialna za porządek nie zgadzamy się aby latarnia była wyłączona na wniosek mieszkańców co wskazali Państwo w odpowiedzi z dnia 13.07 i 01.08. Nadmieniamy, iż do spółdzielni także zgłaszają się mieszkańcy osiedla i proszą o jej włączenie. W przypadku próby stworzenia kompromisu pomiędzy mieszkańcami polecamy włączenie oświetlenia i zastosowanie osłony kierującej strumień świtała tylko na chodnik przed budynkiem.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.