Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie dotyczące parkowania w miejscu niedozwolonym przy ulicy Niepodległości 27,29,31 w Tychach Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje i wyjaśnia: Sprawa parkujących samochodów została przekazana do Straży Miejskiej. Ponadto informujemy iż na zagospodarowanie przedstawionego w zgłoszeniu terenu przygotowywana jest przez mieszkańców inicjatywa w ramach budżetu partypacyjnego na 2018 r. Planowane jest w tym miejscu stworzenie 4 miejsc postojowych dla samochodów . Pozostały nie zajęty pod parking teren skweru będzie po wybudowaniu parkingu zrekultywowany i obsiany trawą . Natomiast remont chodnika ujęto w planach remontowych zakładu na 2018 r.
7 lipca 2017, 7:27
od dłuższego czasu pojazdy wyjeżdżają na plac przy Niepodległości 29, 31, 27a, parkują jak na załączonym zdjęciu. Trawnik ktory kiedys sie tam znajdował pozostal tylko historia. Po deszczu auta rozjezdzaja powstale tam bloto na chodnik po którym nie da sie chodzić. Zdarzaja sie kierowcy ktorzy parkuja nawet na chodniku wtedy piesi musza dostac powinni skrzydeł.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×