Ukończony
Przekazano do realizacji Dzielnicowemu Straży Miejskiej Miasta Tychy. W toku wykonanych czynności informuję, iż wskazany pojazd nie może być usunięty na parking na koszt właściciela przez Straż Miejską lub Policję, gdyż jest to teren wspólnoty, na którym bez dodatkowego oznakowania nie obowiązują przepisy ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. „Prawo o Ruchu drogowym”.
11 sierpnia 2022, 6:17
W dniu 29.06.2022 r. przy budynku ul. Edukacji 2-4 w Tychach miała miejsce kolizja dwóch aut o nr rej. ST1478T oraz ST7615K. Do dnia dzisiejszego uszkodzone auta stoją na parkingu Wspólnoty przed budynkiem ul. Edukacji 2 i żaden z właścicieli nie interesuje się nimi. Prosimy o zidentyfikowanie właścicieli i zobligowanie ich do zabrania pojazdów, gdyż blokują pare miejsc postojowych dla mieszkańców budynku. Z poważaniem Śląsko-Dąbrowska Spółka Mieszkaniowa Administracja Wesoła
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.