Przyjęte
Dziękujemy za zgłoszenie. Informujemy, że sprawę skonsultowaliśmy z Inżynierią Ruchu MZUiM oraz przeprowadziliśmy wizję lokalną. Informujemy, że zostanie przygotowany projekt stałej organizacji ruchu i na jego podstawie (w miarę możliwości finansowych MZUiM) zostanie umieszczone lustro drogowe. Jako że na ul. Objazdowej dopuszczony jest ruch pojazdów ciężarowych (dojazd do okolicznych firm), nie możemy umieścić w tym miejscu progu.
3 sierpnia 2022, 11:55
Na ulicy Objazdowej 40 występuje zagrożenie potrącenia pieszych, dzieci oraz kolizji samochodów. Brak progu zwalniającego oraz luster przy wyjeździe z ulicy Objazdowej. Brak wystarczającej widoczności.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.