Odmowa
Wniosek nie spełnia kryterium usterki. To szerokie zadanie inwestycyjne. Jednakże remont drogi został wpisany do zadań oczekujących na realizację w ramach tegorocznego budżetu partycypacyjnego. Szczegółowe informacje można pozyskać drogą oficjalną w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Tychach.
5 czerwca 2017, 8:44
Kolejny raz zgłaszam fatalny stan drogi gruntowej dojazdowej do domów na ul. Dzwonkowej z oznaczeniami literowymi. Przy drodze i na jej końcu mieszka wiele rodzin z dziećmi, codzienne przechodzenie z wózkiem jest praktycznie niemożliwe. Wiem, że droga ma być w części wykonana w tym roku z Budżetu Partycypacyjnego. Proszę o dołożenie starań, aby drogę w tym roku wykonać w całości. Użytkowanie drogi jest bardzo uciążliwe. Naprawy interwencyjne utrzymują się do pierwszych opadów deszczu. Pozycja na mapie wskazana blednie, nie wyświetla sie mapa.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×