Odmowa
Wniosek nie spełnia kryterium usterki. To szerokie zadanie inwestycyjne. Jednakże remont drogi został wpisany do zadań oczekujących na realizację w ramach tegorocznego budżetu partycypacyjnego. Szczegółowe informacje można pozyskać drogą oficjalną w Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów w Tychach.
5 czerwca 2017, 8:44
Kolejny raz zgłaszam fatalny stan drogi gruntowej dojazdowej do domów na ul. Dzwonkowej z oznaczeniami literowymi. Przy drodze i na jej końcu mieszka wiele rodzin z dziećmi, codzienne przechodzenie z wózkiem jest praktycznie niemożliwe. Wiem, że droga ma być w części wykonana w tym roku z Budżetu Partycypacyjnego. Proszę o dołożenie starań, aby drogę w tym roku wykonać w całości. Użytkowanie drogi jest bardzo uciążliwe. Naprawy interwencyjne utrzymują się do pierwszych opadów deszczu. Pozycja na mapie wskazana blednie, nie wyświetla sie mapa.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.