Odmowa
Prosimy o ponowne przesłanie zgłoszenia wraz z doprecyzowaniem lokalizacji np. wykonanie zdjęcia z szerszego planu, bądź dokładniejszy opis (wskazanie budynków, punktów charakterystycznych w okolicy usterki). Tym terenem zarządzają bowiem różne podmioty i z przesłanych informacji trudno jednoznacznie określić, czyj jest to zakres.
29 maja 2017, 10:13
na zakręcie z ul. owczarskiej w ul. husarii polskiej zalega od ponad tygodnia gruz po remoncie dziur w jezdni pozostawiony bez zadnych zabezpieczen stwarzający zagrozenie dla skrecajacych jak i pracujących aut. w dalszej części ul. husarii polskiej jest jeszcze kilka takich kupek gruzu po kuciu dziur w jezdni!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.