Ukończony
Odnosząc się do przebudowy wspólnego ciągu pieszo - rowerowego na rozdzielony (na wnioskowanym odcinku ul. Budowlanych oraz ul. Edukacji) informujemy, że tereny umożliwiające realizację powyższego są w administrowaniu Miejskiego Zarządu Budynków Mieszkalnych. Ponadto, w przedmiotowym rejonie zlokalizowane są drzewa, które również mogą mieć wpływ na realizację przedmiotowego zadania (przy realizacji inwestycji drogowych tut. zarząd zobowiązany jest do prowadzenia prac zgodnie z Zarządzeniem nr 0050/420/19 Prezydenta Miasta Tychy z 24 grudnia 2019 r. w sprawie wprowadzenia "Systemu zarządzania publicznymi terenami zieleni dla miasta Tychy) . Niemniej jednak informujemy, że tut. zarząd przeanalizuje możliwość wykonania powyższego.
25 marca 2022, 9:38
Na wysokości przystanku Tychy Bielska ścieżka rowerowa wzdłuż ul. Budowlanych nagle znika tylko po to żeby znowu się pojawić kilkadziesiąt metrów dalej przy nowo zmodernizowanym skrzyżowaniu Budowlanych/Bielska/Edukacji. Taka sama sytuacja występuje po drugiej stronie skrzyżowania wzdłuż ul. Edukacji. Ponadto ścieżki rowerowe wzdłuż ulic Budowlanych i Edukacji w tamtych rejonach są wykonane z kostki brukowej i posiadają wysokie krawężniki na przejazdach.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.