Przyjęte
Ubytki nawierzchni zostały zlecone do naprawy Wykonawcy w ramach remontów cząstkowych nawierzchni i zostaną zrealizowane zgodnie z kolejnością zleceń.
14 lutego 2022, 7:8
Proszę o naprawę dużego ubytku w jezdni przy ul. Kubicy, na łuku ulicy, zbliżając się do bloku -wieżowca. Przejazd samochodu jest utrudniony ze względu na wymienne kierunki jazdy, zawsze jeden z uczestników drogi zmuszony jest niestety najechać na dziurę w jezdni. Wokół są zaparkowane samochody, więc jest duże prawdopodobieństwo dodatkowych uszkodzeń. Zwracam uwagę, że w tym miejscu, w momencie opadów deszczu wielokrotnie gromadzi się nadmiar wody. Dziękuję za zajęcie się sprawą.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.