Przyjęte
Przekazano do realizacji Zarządcy Inwestycji. W razie, gdyby awaria nie została usunięta niezwłocznie proszę o bezpośredni kontakt z Zarządcą Inwestycji pod nr tel. 32-776-3850 lub 3818.
10 stycznia 2022, 9:44
Dzień dobry! Od wzjazdu z głównej drogi na Karola Darwina oraz Na Aleji Niepodległości (droga jednokierunkowa wzdłuż bloków) od numerow 156 do 178 i wyjazdu z drogi osiedlowej aż do głównej Aleji Niepodległości od paru tygodni nie świeca latarnie. Na ulicy wzdłuż bloków jest tak ciemno że jest problem aby zaparkować a tym bardziej wyjechać z miejsc parkingowych nie rysując aut. Dodatkowo piesi poruszajacy się droga wewnątrz są kompletnie nie widoczni przez brak oświetlenia nie mówiąc już o tym aby kostki nie skręcić przez te ciemności. Jako mieszkańcy bloku prosimy o interwencję w tej sprawie.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.