Poza uprawnieniami
Wskazana działka nie znajduje się w administracji Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów W Tychach. Kilka lat temu w ramach przebudowy Placu Korfantego nasz Zarząd ustawił za zgodą działającej w tym rejonie spółdzielni słupki ograniczające. Zostały one zdewastowane, stąd naprawa nie podlega gwarancji. Przeprowadzić ją powinien podmiot administrujący terenem. Ewentualne wątpliwości w kwestii własności prosimy kierować do Wydziału Geodezji UM Tychy.
13 kwietnia 2017, 13:7
usterkę zgłosiłem już wczoraj ale została odrzucona teren ten nie należy do spółdzielni tylko do Miasta/MZUM działka nr 5219/50!!!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.