Ukończony
Dzielnicowy Straży Miejskiej Miasta Tychy prowadzi czynności wobec właściciela pojazdu. W chwili obecnej pojazd ten znajduje się na terenie, na którym nie obowiązują przepisy ruchu drogowego w związku z powyższym Policja oraz Straż Miejska nie posiadają uprawnień do usunięcia pojazdu.
22 grudnia 2021, 6:33
Od przynajmniej 3 lat przy ul Darwina 6 stoi porzucony samochód marki Fiat Punto, bez tablic rejestracyjnych. Samochód stoi wzdłuż ulicy, częściowo na chodniku utrudniając zarówno kierowcom parkowanie na wyznaczonych miejscach parkingowych, jak i pieszym swobodne przechodzenie. Problem był zgłaszany Policji, nawet przyjechał patrol i nic. Minął kolejny rok, a auto sobie dalej stoi, a jedyne co się zmienia to głębokość kolein w asfalcie odciskanych przez koła!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.