Przyjęte
Dziękujemy za zgłoszenie. Szanowna/y Pani/e, odmowa dotyczyła innego zgłoszenia (ul. Jordana), a nie Parku Południowego, bardzo proszę o odrobinę uwagi i empatii. Zlecenie przeglądu lamp w Parku Południowym zostało przekazane do realizacji. Miasto Tychy posiada ponad 15 tysięcy punktów świetlnych, nie możemy być w każdym miejscu jednocześnie.
24 listopada 2021, 9:28
Zgloszenie nr 2 - wcześniejsze odrzucone. Jeszcze raz zgłaszam niedziałające latarnie w Parku Południowy. Być może wskaźnik został umieszczony w niewłaściwym miejscu, ale zasadne byłoby przeczytanie opisu - Park Południowy! Czy tak trudno sprawdzić latarnie na tym obszarze? Znajdzie się co najmniej kilka niedzałających. Pozdrawiam urzędników i proponuję spacer w to miejsce.

Powiadomienia

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×