Ukończony
Słupki zostały wykonane zgodnie z tym, co widać na zdjęciu. Zostały one wykonane na terenie, za który odpowiedzialny jest MZUiM. Teren widoczny na zdjęciu po lewej strony jest administrowany przez MZBM ROM V i nie możemy wykonać słupków na ich terenie. Wniosek o słupki w tym miejscu powinien skierować Pan/Pani bezpośrednio do MZBM. Chodnik po drugiej stronie (jego urywek widać w lewym dolnym rogu zdjęcia) należy do Szpitala Miejskiego. Jeżeli na tym chodniku również miałyby znaleźć się słupki, to do porozumienia między sobą powinny dojść dwie instytucje - MZBM i Szpital.
1 kwietnia 2022, 13:51
Witam prosze o interwencje w sprawie parkowania pomiedzy Szptalem Miejskim a blokiem przy Bielskiej 82. Pojazdy zaparkowane jedna czescia lub caloscia na chodniku, kolejna utrudniaja ruch pojazda uprzywilejowanym, smieciarce oraz pieszym. Problem dla osob z niepełnosprawnością oraz dla rodzin z wózkami. Prosze o postawienie słupkow w tym miejscu. Dziekuje
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.