Przyjęte
Dziękujemy za zgłoszenie. Informujemy, że w związku ze złym stanem nawierzchni drogi, została ona zakwalifikowana do remontu. Umowa na remont drogi dojazdowej wewnętrznej wraz z parkingiem do budynku przy ul. Arkadowej 2-2b przewiduje zakończenie remontu do końca 2021 roku. Z poważaniem, Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych.
2 listopada 2021, 10:43
Od Bardzo dawna droga na parking jest uszkodzona, mianowicie są tam głębokie dziury na całej długości jak i szerokości drogi, co może spowodować zawieszenie auta, zniszczenie opon, zniszczenie zawieszenia auta. Biorąc pod uwagę małe ilości miejsc parkingowych w okolicy, warto byłoby poprawić jakość wjazdu na ten teren. Gdyż naprawdę strach jest tam wjeżdżać autem. Ciężko jest zobrazować głębokość tych dziur na zdjęciach.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.