Ukończony
Dzień dobry, problem gałęzi oraz korzeni przechodzących na sąsiedni grunt został bezpośrednio uregulowany w kodeksie cywilnym (art. 150 kc). Z poważaniem Klaudia Marucha
28 października 2021, 8:51
Przerośnięte tuje w nieruchomości Tychy, ul. Sublańska 123 są zagrożeniem dla bezpieczeństwa ruchu pieszego i samochodowego na wąskiej ulicy Rynkowej. Drzewa zabierają ok. 0,7 - 1,5 metra z szerokości jezdni. Spadajæce igły zatykają studzienki . Sytuacja dodatkowo się pogorszy, kiedy spadnie śnieg!. Samochody o dużych gabarytach mają problem z przejazdem. Serwisy różnych operatorów mają utrudniony dostęp do skrzynek przesyłowych, bo są zarośnięte. Mieszkańcy ul. Rynkowej skierowali do właściciela nieruchomości pisemną prośbę o dokonanie stosownego cięcia korekcyjnego drzew w dniu 20.09.2021. Brak jakiejkolwiek reakcji na wystąpienie. Prosimy o pomoc w sprawie!!! Z wielu względów proszę o zachowanie anonimowości moich danych!!!
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.