Odmowa
Sytuacja na ulicy Budowlanych jest nam znana, niemniej nie jest to drobna usterka (a tylko takie zgłoszenia obsługiwane są przez aplikację "Zgłoś usterkę"). Zakres prac przekracza samodzielne możliwości MZUiM Tychy i wymaga zabezpieczenia środków w budżecie miasta. Analizujemy temat pod kątem kosztów i będziemy się starać o wprowadzenie takiego zadania do planu inwestycji na przyszłe lata.
7 kwietnia 2017, 12:53
po każdym deszczu nie ma możliwości przejścia chodnikiem wzdłuż ulicy Budowlanych. Chodnik na całej swojej długości jest zniszczony, wymaga remontu. A na wysokości działek po deszczu nie ma możliwości przejścia z powodu kałuż.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.