Przyjęte
Miejski Zarząd Budynków Mieszkalnych informuje, iż mieszkańcy we własnym zakresie zobowiązani są do wywozu odpadów poremontowych na wysypisko. Jednocześnie informujemy, że wśród projektów złożonych w ramach Budżetu Obywatelskiego znajduje się m.in. wykonanie nowej wiaty śmietnikowej na przedmiotowym podwórku, adres projektu: https://razemtychy.pl/budzet-obywatelski/projekty-mieszkancow-2022/zagospodarowanie-podworek-2022/3737-doposazenie-placu-zabaw-i-budowa-wiaty-smietnikowej-przy-ul-cyganerii-23-31
22 września 2021, 8:27
Przydałaby się nowoczesna i ładnie prezentująca się wiata śmietnikowa, do której wstęp mają wyłącznie mieszkańcy przynależnych nieruchomości. Warto też wydzielić plac na gromadzenie gabarytowaych odpadów, ponieważ obecnie nie ma wystarczająco dużo miejsca (pomijając fakt, że część z tych odpadów powinna zostać wywieziona przez osoby je podrzucające)

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.