Ukończony
Informuję, że MZUiM ma w planach wykonanie nowej nakładki asfaltowej w ciągu ul. Orzeszkowej dlatego zdecydowaliśmy się wymienić wcześniej stare, uszkodzone krawężniki okalające przyszłą nową nawierzchnię oraz wykonaliśmy wymianę nawierzchni na przyległych do drogi parkingach. Dodatkowo informuję, że zostanie zabudowane wyniesione przejście dla pieszych, które będzie spełniło funkcję progu zwalniającego, dlatego krawężnik został podniesiony w tym miejscu.
15 września 2021, 7:28
Zgłoszenie dotyczy remontu parkingu przy ul. Orzeszkowej.Podczas remontu chodnika prowadzącego do sklepu Stokrotka podniesiono krawężnik chodnika co utrudnia przejście osobom z wózkami i rowerami. Kolejny problem to konieczność remontu nawierzchni ulicy Orzeszkowej, która jest zniszczona i bardziej wymaga wymiany niż chodniki. Kierowcy nie stosują się do ograniczenia prędkości 30km na godzinę i jadąc szybko po zniszczonej nawierzchni powodują uciążliwy hałas.Okna w mieszkaniach od strony ulicy muszą być cały czas zamknięte, żeby wytłumić hałas.Czy będą montowane na ulicy progi zwalniające? Może to częściowo zlikwidowałoby problem.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×