Odmowa
W tej sprawie prosimy skontaktować się bezpośrednio z Miejskim Zarządem Ulic i Mostów w Tychach. Opisane zgłoszenie nie jest drobną usterką. Przypominamy, że za pomocą panelu „Zgłoś usterkę” mieszkańcy naszego miasta mogą zgłaszać niewielkie awarie, które dotyczą infrastruktury Tychów.
27 lutego 2017, 13:38
Proszę o potwierdzenie czy odcinek drogi zgłaszany z budżetu partycypacyjnego zostanie wykonany w całości aż do dojazdu do domów nr 19 z oznaczeniami. Droga jest w fatalnym stanie, niezdatnym do użytkowania. Pojawiły się informacje, że droga zostanie wykonana w połowie co byłoby dużym błędem. Pozycja na mapie błędna, mapa niestety nie wyświetla się w aplikacji.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.