Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie, sprawa została przekazana do działu Inżynierii Ruchu Drogowego przy Miejskim Zarządzie Ulic i Mostów. Oczywiście zgłoszenie jest zasadne, natomiast wymaga przebudowy krawężnika, fragmentu drogi dla rowerów oraz zmiany organizacji ruchu. Jest to zadanie inwestycyjne, które wymaga zabezpieczenia środków finansowych oraz wykonania projektu.
25 sierpnia 2021, 8:40
Jadąc ul. Paprocańską w kierunku Sikorskiego brakuje zjazdu na ścieżkę rowerową, po której rowerzysta jest obowiązany się poruszać. Aby się na nią dostać trzeba pokonać wysoki krawężnik i trawnik.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.