Ukończony
Na dzień dzisiejszy MZUiM nie ma w planach takiego zadania. Natomiast proszę o zgłoszenie tego pomysłu w ramach Budżetu Partycypacyjnego. Z Budżetu są wykonane m.in. parking przy ul. Rejmonta 39.
5 sierpnia 2021, 11:5
Chciałam zwrócić uwagę na tragiczny stan nawierzchni parkingu przed budynkiem na Reymonta 76-80. Cała nawierzchnia jest spękana miejscami brak asfaltu tylko sam piach. Mimo corocznego łatania, stan nawierzchni jest coraz gorszy. Mimo, że jest on na uboczy a nie w centrum miasta, ja jako mieszkanka Tychów proszę o zainteresowanie się sprawą i rozważenie położenie nowej nawierzchni - czyli remontu tego parkingu. Nadmieniam, że zauważam jak coraz ładniejsze jest nasze miasto, ale uważam że o "zakątki czy ubocza" miasta też należy zadbać.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Dowiedz się w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa. WEJDŹ » ×