Przyjęte
Dziękujemy za zgłoszenie, na wizji w terenie stwierdzono faktycznie utrudnioną wzajemną widoczność rowerzystów. Miejski Zarząd Ulic i Mostów wykona stosowną dokumentację projektową na montaż luster drogowych. Projekt musi następnie zostać zaopiniowany i zatwierdzony, dopiero po uzyskaniu wszystkich wymaganych dokumentów montaż zostanie zlecony do firmy wykonawczej.
1 lipca 2021, 9:29
Rowerzyści, którzy zjeżdżają, a potem zakręcają nie widzą, czy z przeciwka nie jedzie inny rowerzysta. Z przejść podziemnych korzysta dużo dzieci, więc może warto umieścić jakieś lustro, aby rowerzyści nie stresowali się, czy ktoś w nich nie wjedzie.

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.