Ukończony
Dziękujemy za zgłoszenie. Na miejsce zostały już wysłane odpowiednie brygady. Na przyszłość wszelkie zgłoszenia dotyczące Akcji Zima prosimy kierować bezpośrednio do koordynatorów. Jak co roku pracę wszystkich służb miejskich nadzoruje Miejski Ośrodek Dyspozycyjny przy Straży Miejskiej. Czynne są ogólnodostępne, całodobowe numery telefonów MOD: linia bezpłatna 986 oraz linia płatna 32 776 39 86. Z kolei pod numerem telefonu 501 46 42 46 lub 32/227 70 06 pracownicy MZUiM pełnią całodobowe dyżury, przyjmując zgłoszenia dotyczące zimowego utrzymania dróg. Dyżurni MZUiM przez cały czas są w stałym kontakcie z dyspozytorami firm realizujących Akcje Zima w sezonie 2016/2017, nadzorują i koordynują przebieg akcji, monitorują warunki atmosferyczne oraz stan dróg.
2 grudnia 2016, 11:7
W załączeniu przesyłam zdjęcie efektu odśnieżania przez służby miejskie ulicy Myśliwskiej. Śnieg zalegający na łopacie spychu został zrzucony na chodnik i podjazd domu przy ul. Myśliwskiej 99, blokując w ten sposób przejście dla pieszych i możliwość wyjazdu z posesji. Nadmieniam, że wcześniej i chodnik i podjazd zostały przez nas odśnieżone.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.