Poza uprawnieniami
Dzień dobry. Dziękujemy za zainteresowanie i zgłoszenie jednakże TZUK nie jest administratorem placu zabaw znajdującego się na terenie SP 22 w Tychach. Plac zabaw znajduje się na terenie szkoły tym samym to SP 22 jest odpowiedzialna za utrzymanie placu w dobrym stanie technicznym w tym za wykonywanie wszelkich napraw.
17 maja 2021, 14:33
Plac zabaw ktory zbudowal UM w Tychach na terenie Sp 22 w Tychach. Stwarza zagrozenie dla utraty zdrowia i życia , grozi kalectwem dzieci. Ogolno dostepny plac zabaw nie zabezpieczony i nie naprawiony. Mieszkańcy osiedla H proszą o rozwiazaniu ww. problemu w jak najszybdzym czasie. Gdy stanie sie komuś krzywda osoby odlowiedzialne za zabezpieczenie i naprawe beda musialy płacić odszkodowania. Mam nadzieje ze wizerunek UM w Tychach nadal bedzie pozytywny i pracownicy zajmą się tym problemem.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.