Przyjęte
Odnośnie wprowadzenia oznakowania B-5 na ul. Bronisławy, Miejski Zarząd Ulic i Mostów informuje, że opiniuje wstępnie pozytywnie możliwość wykonania oznakowania B-18 "7t" (zakaz wjazdu pojazdów o rzeczywistej masie całkowitej pond 7t). Powyższe oznakowania wyeliminuje ruch pojazdów ciężarowych na ul. Bronisławy, dając jednocześnie możliwość dojazdu pojazdom dostawczym (np. Kurierowi). Tutejszy Zarząd wykona projekt zmiany organizacji ruchu dla powyższego i roześle go do uzgodnień. W przypadku uzyskania zatwierdzenia wykonanie powyższego zostanie przekazane do realizacji.
28 maja 2021, 9:15
Szanowni Panstwo, od dluzszego czasu na ulicy Bronislawy w Tychach odbywa sie czesty, regularny ruch samochodow ciezarowych. Ruch ten nie jest spodowany budowa, lecz tym sposobem odbywaja sie czeste, regularne dostawy do jednej z posesji na ulicy Bronislawy. Samochody te blokuja dojazd do posesji innym mieszkancom, dodatkowo uszkadzajac juz i tak zuzyta nawierzchnie drogi. Droga ta, ze wzgledu na swoje wymiary i parametry nie jest przystosowana do przyjmowania tak ciezkich, wysokich i szerokich pojazdow. Dadatkowo w sladzie drogi poprowadzony jest gazociag. Poprzez regularny ruch samochodow ciezarowych istnieje mozliwosc trwalego uszkodzenia jezdni i gazociagu. Dodatowo ruch ten utrudnia komunikacje mieszkancow w drodze do pracy, sklepu, czy na uczelnie. W zwiazku z tym , my mieszkancy ulicy Bronislawy w Tychach, wnioskujemy o postawienie znaku B-5 (Zakaz wjazdu samochodów ciężarowych) na poczatku ulicy Bronislawy (przy wjezdzie od ulicy Glinczanskiej). W zalaczniku zdjecia, dokumentujace ruch wspomnianych wyzej samochodow ciezarowych. Dziekujemy za pomoc. Z powazaniem Mieszkancy

Powiadomienia

Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.