Ukończony
W odpowiedzi na powyższe zgłoszenie informuję, iż dzielnicowy przeprowadził już wcześniej wszystkie czynności służbowe w ramach posiadanych kompetencji Straży Miejskiej. W chwili obecnej pojazd ten znajduje się na terenie, na którym nie znajduje się zastosowania do ustawy z dnia 20 czerwca 1997r. „Prawo o Ruchu drogowym”, dlatego Straż Miejska ani Policja nie jest uprawniona do usunięcia pozostawionego tam pojazdu.
28 kwietnia 2021, 12:29
Niegdyś jeszcze stał cały, ale jacyś ludzie stopniowo zaczęli wybijać szyby, zabrali koła. Nie wiem jak teraz wygląda ale nie jest przyjemnym widokiem.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.