Ukończony
W powyższej sprawie została wszczęta procedura odholowania pojazdu na parking przez dzielnicowego Straży Miejskiej Miasta Tychy. Nadmieniam jednocześnie, że sprawy dotyczące tzw. „wraków” ze względu na procedury objęte przepisami prawa są czasochłonne, dlatego ewentualne usunięcie pojazdu nie zawsze jest możliwe w krótkim czasie od zarejestrowanego zgłoszenia przez mieszkańca.
28 kwietnia 2021, 12:15
Ponowne zgłoszenie porzuconego samochodu, albo niesprawnego samochodu. 11.02 sprawa zgłoszona przez portal, jednak efektów brak. Więc ponowne zgłoszenie. Pojazd stoi w jednym miejscu ponad 2,5 roku, sprawa zgłaszana kilkukrotnie do SM, na portalu, jednak bez rezultatu. Właścicielem parkingu jest miasto. Parę miejsc dalej stoi już ponad 4 miesiące w jednym miejscu czarny golf o numerach FZA. Jeśli sprawa jest skomplikowana można zastosować art. 50a Pord. Rozumiem że komuś auto może się zepsuć ale ponad 2 lata to już naprawdę sporo czasu na naprawę. A miejsc parkingowych w Tychach ubywa
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.