Ukończony
W odpowiedzi na zgłoszenie informuję, iż pojazd pozostawiony jest w miejscu dozwolonym, zatoka postojowa. Zgodnie z wcześniejszym wpisem informuję, że dzielnicowy Straży Miejskiej wystosował pismo do właściciela celem doprowadzenia pojazdu do stanu technicznego umożliwiające jego użytkowanie zgodnie z wymogami prawa. W razie nie podjęcia żadnych czynności przez właściciela, pojazd ten może zostać odholowany na parking przez funkcjonariuszy tutejszej jednostki. Nadmieniam jednocześnie, że sprawy dotyczące tzw. „wraków” ze względu na procedury objęte przepisami prawa są czasochłonne, dlatego ewentualne usunięcie pojazdu nie zawsze jest możliwe w krótkim czasie od zarejestrowanego zgłoszenia przez mieszkańca.
23 marca 2021, 14:36
Ponownie zgłaszamy porzucony pojazd na parkingu przy Paprocańskiej. Pojazd na mysłowickiej rejestracji stoi już bardzo długo w jednym miejscu. Zasłania i utrudnia wyjazd z posesji. Zajmuje miejsce parkingowe. Stan techniczny pojazdu wskazuje na to, że nie powinien zostać dopuszczony do ruchu. Zgłoszony 5 marca stoi do dnia dzisiejszego. Nic nie zostało zrobione w tej sprawie poza zmianą statusu 9 marca na UKOŃCZONE! co nie jest prawdą. Proszę o natychmiastowe nakazanie usunięcia pojazdu z parkingu.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.