Ukończony
W powyższej sprawie prowadzone są czynności przez dzielnicowego Straży Miejskiej Miasta Tychy. W razie powtórzenia się podobnych sytuacji proszę o bezpośredni kontakt z dyżurnym Straży Miejskiej pod bezpłatnym numerem telefonu 986 celem podjęcia natychmiastowej interwencji.
18 marca 2021, 7:43
Kierowca srebrno-niebieskiego renault ST 2998N (widocznego na załączonym zdjęciu) dwukrotnie w ciągu zeszłego tygodnia zaparkował w tym miejscu (wjeżdżając od strony chodnika, niszcząc zieleniec-trawnik przestawiając ustawione tam słupki-pachołki). Zastawiając swobodny dostęp do transformatora znajdującego się w budynku, do swobodnego odbioru śmieci, przeszkadza to także w razie ewentualnych interwencji służb (w tym straży pożarnej). Dziękuję za poprowadzone do tej pory działania dotyczące tych sytuacji. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego zgłoszenia. Zdjęcie wykonane dziś tj. 8-03-2021 o godzinie 11-40
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.