Ukończony
Aplikacja została sprawdzona na kilku telefonach i działa poprawnie. Na przystankach Wyry Dąbrowszczaków i Mikołów Pl. 750-lecia wszystkie linie i rozkłady wyświetlają się prawidłowo.
7 listopada 2016, 10:33
Witam, zauważyłem błąd w aplikacji mobilnej Tychy (ios 9.3.5, iPhone 6s), mianowicie dane w rozkładzie jazdy wg przystanków nie są prawidłowe (dane z dzisiaj tj 7.11.2016), np dla przystanku Wyry Dabrowszczakow jednej linii w ogóle nie ma, druga jest tylko w jedną stronę, trzecia jest ok. Podobnie było w przypadku Mikołowa, plac 750-lecia, więc podejrzewam że dla innych przystanków też może być problem. Pozdrawiam, Jonasz
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.