Odmowa
Dziękujemy za zgłoszenie. Jednocześnie informujemy, że panel "Zgłoś usterkę" powstał po to, by mieszkańcy zgłaszali drobne usterki, które można naprawić łatwo i niskim nakładem kosztów - takie jak np. remont pojedynczego ubytku, niedziałająca latarnia, zniszczona ławka. Opisana sytuacja wymaga szerszego przeanalizowana i nie kwalifikuje tematu w kategoriach usterki. Dlatego prosimy, by zapytania w tej sprawie kierować bezpośrednio do Miejskiego Zarządu Ulic i Mostów w Tychach, mieszczącego się przy ul. Budowlanych 59/ tel.: 32 227 70 06.
18 lutego 2021, 8:41
Miejsce przy cukierni Verdi - nielegalny parking zaraz przy przejściu dla pieszych prowadzącego w ulicę Lipową i do Miejskiego Przedszkola. Miejsce całkowicie rozjechane przez samochody i często niemożliwe do pokonania bez wchodzenia na jezdnię. Miejsce wygląda jak parking ale jest < 10m od przejścia dla pieszych, samochody stoją w poprzek chodnika bez zachowania 1,5m miejsca dla pieszych. Chodnik powinien zostać wyremontowany zgodnie z resztą ulicy Katowickiej czyli z pasem zieleni oddzielającym chodnik wraz ze ścieżką rowerową od jezdni.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.