Poza uprawnieniami
Teren należy do dwóch administratorów: spółki PKP i spółki Śródmieście. Za pomocą panelu "Zgłoś usterkę" nie ma możliwości przekazania zgłoszenia do tych podmiotów. Prosimy przesłać je drogą oficjalną bezpośrednio do administratorów.
11 lutego 2021, 13:29
Teren jest koszony przez służby miejskie. Tak więc proszę o zlecenie im przy najbliższej okazji uprzątnięcia rozsypanych butelek i śmieci za barierką przejścia podziemnego. Psują estetykę okolicy, a przy tym są niebezpieczne, gdyż mogą wyfrunąć na kładkę lub na tory. Proszę o pozytywne rozpatrzenie tego ważnego zgłoszenia. Dziękuję za pozytywne rozpatrzenie poprzednich.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.