Odmowa
Dziękujemy za zgłoszenie. Sytuacja na ul. Cichej jest nam znana, jednakże nie mówimy tu o drobnej usterce. W tym miejscu wymagane jest przeprowadzenie gruntownego remontu. W tym sezonie nie zabezpieczono środków na ten cel; będziemy czynić starania, by udało się to w latach kolejnych. Dodajmy, że w obecnym sezonie pracowaliśmy w bliskim sąsiedztwie wskazanej lokalizacji - remont przeszedł fragment równoległego chodnika wzdłuż al. Bielskiej. Proszę pamiętać, że nie da się przeprowadzić jednocześnie wszystkich niezbędnych napraw. To pewien proces, a o kolejności prac decydują zarówno względy bezpieczeństwa, jak i znaczenie komunikacyjne danej drogi czy chodnika.
2 listopada 2016, 11:26
Zarówno chodnik jak i krawężniki są w bardzo złym stanie.Płyty betonowe klawiszują i są uszkodzone,co zagraża bezpieczeństwu pieszych.
Nasza strona wykorzystuje pliki cookies. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Treść polityki prywatności, a także informacje o tym, w jaki sposób przetwarzamy Twoje dane osobowe w Urzędzie Miasta Tychy oraz jakie masz związane z tym prawa znajdziesz tutaj. Kontynuowanie przeglądania naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, oznacza, że akceptujesz stosowanie plików cookies.